Automation-Ecommerce-Tools
9

معرفی واحدهای شرکت

واحد مهندسی
در این بخش مهندسان وظیفه طراحی و محاسبات دستگاهها را با توجه به منابع علمی ، کتابخانه‌ایی مرجع ، نرم افزارها و ... بر عهده دارند.

واحد مکانیک
واحد مکانیک شامل بخش‌های تراشکاری و ماشین سازی، ساخت بدنه، آبکاری، سختکاری و رنگ می‌باشد.(رنگ پیش فرض مورد استفاده در دستگاها سفید و قرمز استاتیک است ولی در صورت سفارش مشتری رنگ قابل تغییر می‌باشد.

واحد الکامپ
شامل بخش های کامپیوتر، برق، کنترل و الکترونیک است. تهیه نرم افزارها و برنامه ریزی PLC , HMI و ساخت و اجرای تابلو برق در این قسمت انجام میشود.

واحد مونتاژ
این بخش شامل واحدهای مونتاژ و تست و بسته بندی است. در این جا حاصل نهایی طراحی در واحد مهندسی و اجرا در واحدهای مکانیک و الکامپ، طبق طرح و نظر اولیه مشتری مونتاژ و پس از تست، بسته بندی و آماده ارسال می‌گردد.

دفتر شرکت
این واحد شامل قسمتهای بازرگانی، مالی و حسابداری، اداری و منابع انسانی می‌باشد.

واحد کیفیت
شامل بخش های مدیریت کیفیت و کنترل کیفیت می‌باشد.واحد تضمین کیفیت کلیه امور سیستمی را منطبق بر استاندارد ISO 9000 بر عهده دارد. واحد کنترل کیفیت، ساخت ماشین آلات را از طراحی تا ارسال زیر نظر گرفته تا بهترین کیفیت در اختیار مشتری قرار گیرد.

واحد برنامه نویسی
در این واحد مهندسان با برنامه و کد نویسی به خلق ایده های پیچیده به صورت عملی قابل بهره برداری می‌پردازند.

واحد آزمایشگاه
در این واحد کارشناسان آزمون و مدیران فنی نمونه های ارسالی از ادارات استاندارد و مشتری های شخصی را با تجهیزات آزمایشگاهی در حوزه تست فیلتر روغن ، تست فیلتر هوا ، تست فیلتر سوخت و تست فیلتر گازوئیل برای تطبیق با استانداردهای مربوطه و تضمین کیفیت نمونه ها مورد آزمون قرار می‌دهند تا تولید کننده بتواند با اخذ گواهی استاندارد محصول خود را به فروش برساند.

واحد بازرسی و نمونه برداری
همکاران ما در این واحد بر اساس پروانه بازرسی استاندارد و روشهای نوین بازرسی و نمونه برداری انجام وظیه نموده و در زمینه لوازم الترونیکی ، اسباب بازی ، کالاهای مصرفی مکانیکی ، انگ فلزات گرانبها و کالاهای مکانیکی خدمات بازرسی و نمونه برداری انجام میدهند.
واحد عمرانی و پروژه های ساختمانی
همکاران ما در واحد عمرانی با بهره گیری از تخصص های مختلف معماری و عمرانی با ساخت چندین پروژه مسکونی و اداری با اسکلت بتن و فلزی خدمات حرفه ای خود را عرضه مینمایند. شرکت ایمن پردازان رستاک از سالهای متمادی با ساخت تعدادی واحدهای مسکونی همواره در حوزه عمران و ساخت و ساز مشارکت فعال در بازار داشته است.