گنجینه ای از تجربه، علم و تفکر

شرکت ایمن پردازان رستاک بهمراه شرکت ژاو آریا با علم به نیازهای کشور در حوزه تکنولوژیهای پیشرفته، کامپیوتر، هوش مصنوعی، الکترونیک ومخابرات، مکاترونیک، صنعت و پروژه های عمرانی در سال 1376 شروع به کار کرد.

0
دفاتر
0
کارکنان
0
افتخارات

دانش وتخصص ما کارهای غیر ممکن را ممکن می‌سازد

با تجربه گسترده و سابقه بسیار عالی ما، خودتان را برای دریافت راه حلهای ایده آل به ما بسپارید.

ایمن پردازان رستاک

شرکت ایمن پردازان رستاک با همکاری شرکت ژاوآریا با شناسایی خلاها و به منظور پوشش کامل نیازهای روباتیک ، اتوماسیون صنعتی دستگاههای تست و کنترل کیفیت در سال 1376 شروع به کار کرد. دامنه فعالیتهای شرکت از سال 1376 به شرح زیر میباشند:

 • تولید انواع دستگاها و ماشین آلات خطوط تولید
 • تغییر خطوط نیمه اتوماتیک تولیدی به خطوط فول اتوماتیک بر پایه هوش مصنوعی
 • تولید انواع دستگاهای فوق هوشمند مکاترونیکی(دستگاهای مکانیکی با بردهای هوشمند PLC , FULL HMI)
 • مهندسی معکوس قطعات پیچیده ، کامپیوتر های صنعتی و دستگاهای فوق پیشرفته خارجی
 • دستگاهای کاملاَ منحصر به فرد موشمند مطابق با خواست مشتریانی بر اساس ایده های نوین
 • راه اندازی دستگاها و خطوط تولید وارداتی فوق هوشمند صنعتی
 • ساخت انواع الکتر موتورهای قابل کنترل دور
 • ساخت انواع الکتروموتورهای منحصر به فرد شرکتهای خارجی با کیفیتی بهتر
 • ساخت موتورهای دور بالا سانتریفیوژهای نسل جدید تا 160،000 دور در دقیقه به صورت انحصاری در تمام آسیا
 • ساخت پمپ های قابل کنترل و منحصر به فرد
 • تدوین استاندارد ناموجود همراه با اخذ مجوز از اداره استاندارد ایران
 • تحقیق و پزوهش در زمینه تکنولوژیهای خاص و نوین
 • ارائه طرح توجیهی و بررسی امکان سنجی تولید کالاهای مختلف(از بررسی بازار تا بررسی فنی و مالی طرح ها)
 • انجام پروزه طراحی ایجاد صنایع مختلف
 • برگزاری همایش های زیست محیطی با سخنرانی دکتر اختراعی
 • اجرای پروژه های عمرانی و ساخت ساز و پیمانکاری در مقیاس وسیع

این شرکت با علم به نیاز صنعت کشور به تجهیزات آزمایشگاهی عمومی کار خود را در این زمینه آغاز نمود ودر حال حاضر مدعی ارائه و ساخت لوازم آزمایشگاهی عمومی براساس خواسته های اصولی استانداردهای داخلی و بین المللی می‌باشد بعطوری که تمامی دستگاهای ساخته شده توسط این شرکت به عنوان یکی از با کیفیت ترین تولیدات جهانی پس از بررسی و ارزیابی کارشناسان ادره کل استادارد ایران موفق به کسب تایید صلاحیت شده است.

شرکت ایمن پردازان رستاک با همکاری شرکت ژاو و شرکتهای تابعه با هیئت مدیره ی تحصیل کرده تا مقاطع دکترا وپرفوسورا و جذب برگزیدگان علمی موفق به ساخت و بهره برداری کامل ترین رنج دستگاههای حوزه‌های فوق در آسیا شده است .( حدود 200 مدل)

همچنین این شرکت در حوزه پروژه های عمرانی فعال بوده و پروژه های متعددی در زمینه ساخت ساز با برند رستاک هاوس در مناطق مختلف تهران به انجام رسانیده است. شرکت ایمن پردازان رستاک با مدیریت مهندس نوید علیزاده نامی آشنا در صنعت ساختمان سازی در شهر تهران میباشد.

هیئت مدیره

مدیر عامل: دکتر وحید علیزاده

مدیر فنی: مهندس نوید علیزاده

مدیر اداری و کیفی: میثم زهرایی

افتخارات

کسب مقام دوم مسابقات رباکاپ در کشور مالزی

سخنران مدعو در کنفرانس الکترونیک در کشور سنگاپور

این مرکز و شرکتهای تابعه در طی زمان کوتاه کار خویش علاوه بر تقدیر نامه های شخصی هر یک از پرسنل ، موفق به دریافت بیش از130 لوح افتخار از جمله :

لوح عالی نخستین جشنواره پیشگامان تحقیق و توسعه و برتر پژوهش و فناوری به امضای استاندار محترم خراسان ، تقدیر نامه به امضای رئیس سازمان صنایع و معادن ، تقدیر نامه هایی از مدیر کل استاندارد ،از رئیس دانشگاه فردوسی ،ازمدیر عامل شرکت ساپکو ، از شرکت کابل خودرو ،پارت لاستیک ، شرکت مهندسی فناوری کلوان ، وزیر محترم صنعت و معدن و رئیس جمهور و… شده است .

همچنین بعنوان واحد نمونه سال 87 و مدیران برتر صنایع نفت و گاز حاضر در صدمین سالگرد تشکیل شرکت نفت می باشد که در این زمینه عموماً به امر مشاوره در امور روباتیک و اتوماسیون مشغول می باشد .

این مرکز دارای جواز و پروانه فنی و مهندسی – جواز و پروانه واحد تولیدی R&D و مؤسسه پژوهشی و عضویت در انجمن اتوماسیون و انجمن صنفی خدمات فنی و مهندسی – انجمن مکاترونیک – انجمن مدیران صنایع – جامعه متخصصان کیفیت کانون مخترعین ایران و … می باشد.همچنین دارای پروانه های آموزشی از وزارت کار و امور اجتماعی و کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد و … است .

تاریخچه

این شرکت با کادری تحصیل کرده متشکل از دکتران و پروفوسوران رشته‌های صنایع، مکانیک، الکترونیک، کامپیوتر، هوش مصنوعی و مهندسان کارآزموده با گذراندن تمامی دوره‌های مرتبط روز دنیا در رابطه با ساخت ماشین آلات و تجهیزات و هوشمند سازی آنها در داخل و خارج از کشور با تلاشهای بسیار دکتر اختراعی و دکتر علیزاده در سال 76 شروع ب فعالیت نمود، و پس از طی زمانی بسیار کوتاه موفق به کسب افتخارات فراوان و بیش از 130 لوح تقدیر در زمینه فعالیتهای خود از مسئولان بلند پایه از جمله ریاست جمهوری و وزیر صنعت و معدن در دوره های مختلف و شرکتهای صنعتی  بزرگ ایران شده است. امروزه این شرکت مفتخر به ساخت تجهیزات پر مصرف دانش بنیان از جمله موتورهای دور بالا و دور بسیار پائین قابل کنترل و تجهیزات ابزار دقبق هوشمند آزمایشگاهی با تکنولوژی روز قابل رقابت با مشابه خارجی و با قیمت بسیار پائین تر نسبت به آن میباشد. به تازگی این شرکت در حال انعقاد قرارداد و صادرات محصولات خود به کشورهای حوزه خاورمیانه و جنوب شرق آسیا نیز میباشد.

تیم ایمن پردازان رستاک

ماموریت

چشم انداز