Skip to Content

درباره:admin

Recent Posts by admin

خدمات بازرسی و نمونه برداری

خدمات بازرسی و نمونه برداری

 

شرکت ایمن پردازان رستاک افتخار دارد پس از 2 سال فعالیت در زمینه بازرسی و نمونه برداری، مطابق گواهینامه شماره T-130-1 پروانه بازرسی از استاندارد کل استان تهران، خدمات بازرسی و نمونه برداری ذیل را خدمت مشتریان محترم اطلاع رسانی نماید:

کالاهای مصرفی: در حوزه های لوازم اکترونیکی ، مصنوعات فلزی گرانبها ، اسباب بازی و لوازم مصرفی در زمینه مکانیک

کالاهای صنعتی: تجهیزات مکانیکی

 

لازم به ذکر است واردکنندگان محترم متقاضی خدمات بازرسی و نمونه برداری میتوانند درخواست خود در هر یک ازحوزه های فوق از طریق تلفن تماس 44206980-021 و یا شماره موبایل 09123241089 اطلاع رسانی نمایند.

ادامه مطلب

تست فیلتر گازوئیل

تست فیلتر گازوئیل

 

شرکت ایمن پردازان رستاک افتخار دارد مجموعه کاملی از آزمونها تست فیلتر گازوئیل مطابق استاندارد ISIRI-2769 و همچنین مطابق استاندارد مورد نظر شما را به مشتریان محترم ارائه دهد. از آن جاییکه این استاندارد اجباری نبوده و فقط شامل فیلترهای وارداتی میباشد به خودرو سازان محترم اکیدا پیشنهاد میشود قبل از سفارش گذاری انبوه از نتیجه تست محصول اطمینان حاصی نمایند.

 

آزمونهای فیلتر گازوئیل مطابق استاندارد ISIRI-2769

1. آزمون پاکیزگی فیلتر گازوئیل

2. آزمون حباب هوا فیلتر گازوئیل

3. آزمون اختلاف فشار فیلتر نو فیلتر گازوئیل

4. آزمون راندمان تصفیه لحظه ای و طول عمر فیلتر گازوئیل

5. آزمون فابلیت جداسازی آب فیلتر گازوئیل

6. آزمون از هم گسیختگی یا ترکیدن عامل صافی فیلتر گازوئیل

7. آزمون تعیین اثر آب فیلتر گازوئیل

8. آزمون ترکیدن فیلتر کامل فیلتر گازوئیل

9. آزمون خستگی در برابر فشار ضربه ای متناوب فیلتر گازوئیل

10. آزمون خستگی در برابر لرزش فیلتر گازوئیل

ادامه مطلب

تست فیلتر روغن


تست فیلتر روغن

آزمایشگاه ایمن پردازان رستاک افتخار دارد علاوه بر انجام آزمون های تست فیلتر هوا تست فیلتر سوخت و تست فیلتر گازوئیل انجام آزمونهای تست فیلتر روغن ماشین های سبک، سنگین و نیمه سنگین  مطابق استاندارد ملی ISIRI-2525 را به اطلاع مشتریان خود برساند. ضمنا این آزمایشگاه قابلیت تست فیلتر هلیکوپتر ، فیلتر قایقهای موتوری و … را نیز دارا میباشد.

ازمون های فیلتر روغن به شرح ذیل می باشد:

1.آزمون افت فشار: بر اساس استاندارد ISIRI-2525هدف از انجام این آزمون تعین محدوده اختلاف فشار در جریان های مختلف می باشد.

2.آزمون عملکرد سوپاپ اطمینان: بر اساس استاندارد ISIRI-2525هدف از انجام این آزمون برسی عملکرد سوپاپ اطمینان می باشد

3.آزمون مقاومت عامل صافی در برابر فشار تفاضلی: بر اساس استاندارد ISIRI-2525هدف از این آزمون تعیین مقاومت عمل صافی ذر برابر فشار تفاضلی است.

4.آزمون کارایی جداسازی: بر اساس استاندارد ISIRI-2525 هدف از این آزمون برای بدست آوردن راندمان کاغذ فیبتر می باشد.

5.آزمون مقاومت در برابر فشار ضربه ای: بر اساس استاندارد ISIRI-2525هدف از انجام این آزمون تعیین مقاومت در برابر فشارضربه ای است.

6.ژمون تحمل فشار: بر اساس استاندارد ISIRI-2525هدف از این آزمون تعین واحد تحت آزمون در برابر فشار ترکیدن است.

7.آزمون ارتعاش: بر اساس استاندارد ISIRI-2525هدف از این آزمون تعیین مقاومت واحد تحت آزمون در برابر ارتعاش  ناشی از موتور خودرو می باشد.

8.آزمون تعیین مقدار نشتی:  بر اساس استاندارد ISIRI-2525هدف از این آزمون تست واشر مانع برگشت روغن می باشد.

9.آزمون حباب دهی: بر اساس استاندارد ISIRI-2525هدف از این ازمون تست سوراخ بودن یا نبودن فیلتر و کیفیت کاغذ می باشد.

ادامه مطلب

تست انواع فیلتر سوخت

آزمایشگاه با راه اندازی دپارتمان فیلترهای سوخت و گازوئیل به عنوان تنها آزمایشگاه تست کننده انواع فیلترها در کشور شناخته میشود که میتواند تمامی انواع فیلترها با سیال هوا و مایع در بیشتر سایزهای متدوال را مطابق استاندارهای ملی آزمایش نماید.

آزمونهای فیلتر سوخت مطابق استاندارد ISIRI-17553

1. آزمون مقاومت در برابر جريان فیلتر سوخت ( فیلتر بنزین )

2. آزمون مشخصات ظرفیت و جداسازي ذرات آالينده فیلتر سوخت ( فیلتر بنزین )

3. آزمون عبور از عامل صافي فیلتر سوخت ( فیلتر بنزین )

4. آزمون متالشي شدن فیلتر سوخت ( فیلتر بنزین )

5. آزمون قابلیت انطباق با شرايط محیطي فیلتر سوخت ( فیلتر بنزین )

6. آزمون نشتبندي فیلتر سوخت ( فیلتر بنزین )

7. آزمون گشتاور نصب نشتبند فیلتر سوخت ( فیلتر بنزین )

8. آزمون گشتاور جداسازي فیلتر سوخت ( فیلتر بنزین )

9. آزمون هاي مکانیکي فیلتر سوخت ( فیلتر بنزین )

الف) آزمون تركیدن فیلتر سوخت ( فیلتر بنزین )

ب) آزمون چرخه فشار فیلتر سوخت ( فیلتر بنزین )

ت) آزمون خستگي ارتعاشي فیلتر سوخت ( فیلتر بنزین )

ث) آزمون خلاء فیلتر سوخت ( فیلتر بنزین )

10. آزمون سازگاري مواد فیلتر سوخت ( فیلتر بنزین )

 

 

ادامه مطلب

تست فیلتر هوا

تست فیلتر هوا

آزمایشگاه ایمن پردازان رستاک افتخار دارد علاوه بر انجام آزمون های تست فیلتر روغن ، تست فیلتر سوخت و تست فیلتر گازوئیل انجام آزمونهای تست فیلتر هوا مطابق استاندارد ملی ISIRI-34 را به اطلاع مشتریان خود برساند. ضمنا این آزمایشگاه به عنوان تنها آزمایشگاه تست کننده فیلتر هوای لوکوموتیو ، فیلتر هوای آمبولانس ، فیلتر هوای توربین ، فیلتر هوای تراکتور در کشور شناخته شده و با شرکتهای مختلفی در این راستا همکاری میکند.

آزمون فیلتر هوا شامل آزمونهای به شرح ذیل میباشد:

1. آزمون راندمان فیلتر هوا:هدف از آزمون راندمان فیلتر هوا این است که بدانیم فیلتر هوای تحت آزمون چه مقدار گرد وغبار را به خود میگیرد و چه مقدار از خود عبور میدهد.

2. آزمون گسیختگی فیلتر هوا:هدف از این آزمون تعیین قابلیت عامل فیلتر هوا از نظر مقاومت در برابر اختلاف معین و یا تعیین اختلاف فشاری است که در آن گسیختگی عامل فیلتر اتفاق می افتد.

3.آزمون چرخه دما فیلتر هوا:هدف از انجام این آزمون تعیین اثر پذیری فیلتر هوا نسبت به دماهای زیاد و کم می باشد.

4.آزمون افت فشار فیلتر هوا:هدف از انجام این آزمون تعیین اختلاف فشار واحد تحت آزمون در هنگامی می باشد که هوا تحت شرایط از پیش تعیین شده از آن عبور می کند.

ادامه مطلب

دستگاههای صنعتی (ماشین آلات )

دستگاههای صنعتی

انواع مختلفی از دستگاههای صنعتی برای مصارف مختلف وجود دارد که از آن جمله می توان به دستگاههای صنعتی تولید ، دستگاههای صنعتی تست ، دستگاههای صنعتی قالب سازی ، دستگاههای صنعتی مصرفی، دستگاههای صنعتی خاص و …. اشاره نمود.اصولا هدف استفاده از دستگاههای صنعتی و ماشین آلات صنعتی ،اجرای اتوماسیون ،صرفه جویی در نیروی انسانی ،کاهش خطا ،تولید صرفه جویی هزینه،تولید قطعات خاص با دقت بالا و … می باشد از انواع عمده دستگاههای صنعتی (ماشین آلات ) می توان به دستگاههای صنعتی (ماشین آلات )برش ، دستگاههای صنعتی (ماشین آلات)نظافت،دستگاههای صنعتی (ماشین آلات )حکاکی،دستگاههای صنعتی (ماشین آلات )معدنی وحفاری،دستگاههای صنعتی (ماشین آلات)راه سازی ، دستگاههای صنعتی (ماسین آلات )بسته بندی و…
ماشین به ابزاری گفته می‌شود که از یک یا چند قطعه تشکیل شده و تکمیل‌کننده و یا جایگزین فعالیت بدنی انسان و حیوان است. ماشین‌ها از منابع انرژی شیمیایی، مکانیکی، هسته‌ای، گرمایی و الکتریکی تغذیه کرده و انرژی دریافتی را صرف انجام فرایند از پیش تعیین شده برای دستیابی به هدف مشخص می‌کنند. گسترهٔ ماشین‌ها بسیار وسیع است و از یک پیچ تا یک هواپیما را در بر می‌گیرد.
ماشین‌ها به دو گروه اصلی ماشین‌های ساده و ماشین‌های پیچیده تقسیم می‌شوند. سطح شیب‌دار، چرخ و محور، اهرم، قرقره، گوه و پیچ در دستهٔ ماشین‌های ساده قرار می‌گیرند و سایر ماشین‌ها، همگی پیچیده‌اند. ماشین‌های پیچیده از کنار هم قرار گرفتن مجموعه‌ای از ماشین‌های ساده به وجود می‌آیند.
تاریخچه

از اختراع ماشین بخار به عنوان نقطهٔ عطف انقلاب صنعتی یاد می‌شود.
ماشین‌های ساده
ارشمیدس در حدود قرن سوم پیش از میلاد، برای نخستین بار ایدهٔ ماشین ساده را مطرح نمود. او در کتاب خود سه ماشین سادهٔ اهرم، قرقره و پیچ را معرفی کرده‌است. ارشمیدس با بررسی اهرم، اصل مزیت مکانیکی را کشف کرد.
انقلاب صنعتی
با شکوفایی ماشین‌های جدید و پیشرفته در قرن هجدهم زندگی انسان‌ها متحول شد. با اختراع ماشین‌های جدید در این دوران ظرفیت تولید کارخانه‌ها و همچنین حمل و نقل افزایش چشم‌گیری داشت. از اختراع ماشین ریسندگی و ماشین نساجی به عنوان نقطهٔ آغاز انقلاب صنعتی و از اختراع ماشین بخاربا عنوان نقطهٔ عطف انقلاب صنعتی یاد می‌شود.

امور تحقیقات مهندسی
امور تحقیقات مهندسی شرکت عهده دار طراحی، محاسبه مقاومت و تحلیل تنش محصول بوده و فعالیت واحد تحقیقات مهندسی در زمینه تحقیق و شناسایی محصولات جدیدی است که با توجه به استراتژی شرکت به منظور بالا بردن توان مهندسی فنی خود و ایجاد تغییرات در محصول و دستیابی به محصولات با تکنولوژی روز دنیا فعالیت می‌کند.
به منظور بالا بردن توان طراحی و کیفیتی محصول روش FMEA اخیرا در این واحد به کار گرفته می‌شود که یکی از الزامات شرکت‌های خودروساز می‌باشد. تلاش کارشناسان توانمند در امور R&D برای افزایش کیفیت محصولات و کارایی بیشتر که موجب رضایت کامل مشتریان می‌باشد چشم انداز خوبی برای شرکت داشته و در جهت دستیابی به آرمان صنعتی این شرکت می‌باشد. بررسی کلیه این پیشنهادها دریافتی از امورات مختلف در راستای تغییر و بهینه‌سازی پروسه و محصولات تولیدی، اجرای روند تغییر و اعمال پس از تایید در کمیته تغییرات مهندسی، تدوین استانداردهای داخلی جهت تسهیل و یکپارچه نمودن سیستم مکانیزه، سازماندهی و به روز رسانی استانداردهای موجود در شرکت و مدیریت بانک اطلاعاتی استاندارد.
امور مهندسی تولید
در این امور انتخاب و پیشنهاد ماشین آلات جهت خرید و جایگزین انجام می‌گیرد و از وظایف مهم دیگر امور تکنولوژی: تهیه روش‌های تولید OP تهیه روش‌های بازرسی IP انجام تحقیقات در خصوص تکنولوژی روز چیدمان ماشین آلات در کار گاه‌ها ظرفیت سنجی ساخت محصولات جدید تهیه روش‌های مونتاژ تهیه روش‌های تست دستگاه‌ها طراحی ابزارهای خاص از قبیل جیگ و فیکسچر در این امور نرم‌افزارهای به روز طراحی نظیر MECHANICAL DESK TOP CATIA و ANSYS استفاده می‌گردد و روش‌های FMEA در تولید به کار می‌گیرد

در كارخانجات صنعتي ماشين آلات همواره در حال فرسوده شدن هستند, بنابراين مسئله تعميرات و نگهداري ماشين آلات يكي از مهمترين مسائل قابل توجه مي باشد.
موقعیت و پیشرفت هر دستگاه و تشكیلاتی بویژه كارخانجات صنعتی مستلزم داشتن سیستمهای موثر برنامه ریزی و كنترل و اجرای دقیق و منظم آنها در كلیه مراحل می باشد.
محورها, بلبيرينگها, چرخ دنده ها, تسمه ها و ساير قطعات يك ماشين فرسوده می شوند و تعويض يا تعمير آن لازم مي گردد. روغنها و گريسها در اثر كار كثيف مي شوند و خاصيت اصلي خود را از دست مي دهند و احتياج به تعويض دارند . الكتروموتورها, وسائط نقليه مثل نقاله ها, ليف تراكهاي برقي و گازوئيلي, جراثقال ها و غيره احتياج به سرويس و تعمير منظم دارند.
با ايجاد سيستمي كه بتواند مانع شكستگي و خرابي ماشين آلات گردد ميتوان از يك طرف راندمان توليدي دستگاه را بالا برده و از طرف ديگر زيانهاي ناشي از وقفه كار را به حداقل تقليل داد. مطالعه وضعيت اوليه ماشين آلات, نحوه انجام عمليات تعميراتي و بررسي كاملي در مورد نظرات كارخانه سازنده ماشين آلات مي تواند اساس طراحي سيستم تعميرات قرار گيرد.
سطح بالاي استانداردهاي ايمني: يك رابطه بسيار قوي بين عمليات خوب و مناسب نت و بالارفتن سطح ايمني در يك سازمان وجود دارد. بررسيهاي كامل ابزار و وسايل مورد استفاده كاركنان نت از نظر مسائل ايمني، قبل از انجام عمليات نت و تعيين شرايط ايمني لازم براي انجام هرنوع عمليات نت در قالب دستورالعملهاي نت و تهيه چك ليستهاي ايمني مي توانند به كاهش سطح ريسك عمليات نت كمك كنند.
فهرست تکنیکهای پر کاربرد مراقبت وضعیت
برخی از تکنیکهای رایج در مراقبت وضعیت عبارتند از:
–      استفاده از حواس پنجگانه
–      آنالیز ارتعاشات
–      آنالیز صدا
–      آنالیز آلتراسونیک
–      ترموگرافی
–      آنالیز کارآیی (Performance)
–      آنالیز روغن و ترایبولوژی (Tribology)
– آنالیز مدار موتور و سایر تستهای الکتریکی

اهداف اصلی
بیشینه کردن دوره عمر مفید تجهیزات و ماشین آلات.
بیشینه کردن قابلیت اطمینان تجهیزات و ماشین آلات.
بیشینه کردن کارایی کلی تجهیزات.
کمینه کردن تعمیرات اتفاقی تجهیزات و ماشین آلات.
کمینه کردن هزینه‌های توقفات خطوط تولید بر اثر خرابیهای دستگاه

يك سازمان ممتاز در تمام زمينه ها اعم از سيستم‌هاي توليدي، اطلاعاتي، خريد و فروش، بازاريابي، مهندسي و كيفيت در سطح ممتاز فعاليت مي كند. يكي از شاخصه هاي اصلي يك سازمان توليدي ممتاز، دارا بودن تشكيلات نگهداري و تعميراتي ممتاز است. در اين مقاله خصوصيات يك سيستم نگهداري و تعميرات (نت) در يك سازمان ممتاز مورد بررسي قرار گرفته و اين خصوصيات طبق فهرست زير ارائه شده اند. اين فهرست همچنين مي تواند به عنوان چك ليستي جهت مميزيهاي داخلي سيستم و درك ميزان تفاوت از يك سيستم نت ممتاز مورد استفاده قرار گيرد
این استراتژی بر این باور استوار است که اغلب خرابی های ماشین آلات و تجهیزات صنعتی، پس از رسیدن به یک مرحله مشخص، نشانه هایی از خود بروز می دهند که می توان این نشانه ها را به صورت ارتعاشات، صدا، امواج آلتراسونیک، ذرات فرسایشی، دما و . . . تشخیص داده و وقوع خرابی را پیش بینی کرد. لذا می توان قبل از رسیدن خرابی به مراحل بحرانی، با برنامه ریزی فعالیت تعمیراتی و اجرای آن، پیشرفت خرابی را متوقف ساخت

ادامه مطلب

پمپ ها

پمپ های دور بالا و پایین

پمپ ها:
پمپ وسیله ایی مکانیکی برای انتقال سیال است که با افزایش فشار در جریان امکان جابجایی سیال را ممکن می سازد. این جابجایی سیال که توسط پمپ ایجاد میشود بسته به قدرت انتقال پمپ (پمپ های دور بالا یا پمپ های دور پایین با گشتاور های متفاوت) میتواند با ارتفاعی بالاتر(یا به محلی با فشار بیشتر) نسبت به مخزن(حوزچه) انجام شود.
بطور کلی پمپ به دستگاهی گفته میشود که انرژی مکانیکی را از یک منبع خارجی (معمولاَ الکترو متورها) اخذ و به سیال( مایعی که از آن عبور میکند ) انتقال می دهد.
کاربرد فراوان پمپ ها (پمپ های دور بالا و پمپ های دور پایین) در تمامی صنایع به وضوح دیده میشود.پمپ ها یکی از انواع توربو ماشین ها میباشند. با در نظر گرفتن این موضوع که در پمپ ها (پمپ های دور بالا و پمپ های دور پایین) انرژی به سیال داده میشود میتوان پمپ ها را در مجموعه ماشین های توانگیر دسته بندی کرد و در حالت کلی میتوان پمپ ها را به دو دسته کلی پمپ ها با جابجایی مثبت و پمپ ها با جابجایی غیر مثبت تقسیم بندی کرد.

انواع پمپ ها:
پمپ های رفت و برگشتی، پمپ های دورانی، پمپ های دنده ایی، پمپ پره ایی،پمپ های پیش رونده خلاء، پمپ های پیش رس، پمپ های اسکرو یا پیچوار، پمپ های پیستونی شناور، پمپ های دیافراگمی، پمپ های دینامیکی، پمپ های سانتریفیوژ، پمپ های خطی و …

معمولا پمپ ها از دو قطعه اصلی گیربوکس و الکترو موتور تشکیل شده اند.(در بسیاری از پمپ های ساده این دو قطعه به شکلی مرکب مورد استفاده قرار میگیرد) که هر دو مورد در میزان اتقال سیال و قدرت پمپ موثر است. اما میزان دور موتور و گشتاور مناسب از عامل دوم بسی مهمتر است.مخصوصاَ هنگاهی که سیال از ویسکوزیته بالایی برخوردار باشد و میزان جریان زیادی مورد نیاز باشد. مانند پمپ های دور بالا استفاده شده (TMP پمپ)در کارخانجات رفلکس شیشه ، پمپ های دور بالا استفاده شده در صنایع فولاد ، پمپ های استفاده شده برای قیر ونیز پمپ های استفاده شده درروغن های وسیکوز بسیار بالا و …

شرکت ایمن پردازان رستاک مفتخر است به تولید پمپ های هوشمند قابل کنترل فرایند با فلو (جریان) بطوری که در هر لحظه پمپ دور مورد نیاز صنایع را تامین کند و به صورت پیوسته قابلیت تعییر فلو (جریان سیال) در فرایند را داشته باشد. همچنین این شرکت مفتخر به تولید پمپ های تکنولوژی بالا (که پیش از این فقط و فقط از کشور آلمان و ایتالیا وارد کشور میشد) میباشد. تولید پمپ های دور بالا با کیفیت پمپ های دور بالا شرکت LAYBOLD آلمان و با دقت بسیار بسیار بالا گواهی بر این ادعاست. تولید پمپ های دور بسیار بالا و پمپ های با دور بسیار پایین نتیجه سالها تحقیق و توسعه دانشمندان شرکت ایمن پردازان رستاک در زمینه الکترو موتورها ، پمپ ها و گیربکس ها میباشد. این شرکت آماده خدمت رسانی در زمینه تولید پمپ های مختلف(موجود و ناموجود در کشور) دقیقا مطابق با خواست و نظر مشتری ونیاز صنایع مختلف میباشد.
شرکت ایمن پردازان رستاک پمپ های خود را به مدت یکسال گارانتی رایگان و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان خود عرضه مینماید. پس از ده سال نحوه تعمیر پمپ ها را به کارشناسان فنی مشتریان طی دوره های آموزشی رایگان آموزش میدهد.

ادامه مطلب

الکتروموتورها

الکترو موتور

الکتروموتورها یا به اختصار موتورها کاربردهای بیشماری در زندگی امروز بشر دارند بطوری که الکتروموتورها در بسیاری از لوازم ساده از جمله اسباب بازی ها ، لوازم خانگی ، لپ تاپ ، کامپیوترها و …. تا پیشرفته ترین دستگاههای ساخته دست بشر نظیر سانتریفیوژ و کارخانجات عظیم و دستگاههای صنعتی مورد استفاده می باشد.الکتروموتورها دستگاههای الکترومکانیکی هستند که با استفاده از نیروی برق و بوجود آمدن میدان مغناطیسی تیروی الکتریسیته را به نیروی مکانیکی تبدیل می کنند.الکتروموتورها بسته به نوع مصرف آن ها دارای دور بر دقیقه و گشتاورد معینی هستند. هرچند ابزارهایی نیز برای کنترل دور سروُ موتورها وجود دارند که از مهمترین آن ها می توان به مُشن(motion)و اینورتر(inverter) اشاره نمود ولی ماهیت الکتروموتورها به سه دسته الکتروموتور دور پائین ،الکتروموتور دور بالا و الکتروموتور دور متوسط تقسیم بندی می شود بیشترین کاربرد را الکتروموتورهای دور متوسط دارند که معمولا دور بر دقیقه آنها از 100 دور بر دقیقه تا 40000دور بر دقیقه می باشد که ،روترها (بخش دوار)واستاتور(بخش ثابت)پیش ساخته و سیم پیچ های آنها به وفور در بازار یافت می شود.اما ساخت الکتروموتورهای دور بالا و پائین که معمولا در ضایع مختلفی کاربرد دارند از تکنولوژی و فناوری بسیار بسیار بالایی برخوردار است که تنها چند کشور پیشرفته نظیر آلمان ، ژاپن وایالات متحده وفرانسه از آن برخوردار هستند.امروزه این شرکت مفتخر است به ساخت الکتروموتورهای دور پائین تا 2rpm(2دور بر دقیقه)که تکنولوژی بسیار پیشرفته ای در آن وجود دارد.این الکتروموتورهای دور پائین معمولا در صنایع قابل استفاده هستند ،پیش تر خرید الکتروموتورهای دور پائین از شرکت های خارجی فناور بسیار کار سختی قلمدار می شد اما امروزه شرکت ایمت پردازان رستاک الکتروموتورهای دور پائین خود را دقیقا مطابق با خواست مشتری بر حسب گشتاور،فرکانس و دور بر دقیقه با بهترین کیفیت و نازلترین کیفیت و نازلترین قیمت به همراه گارانتی به صورت کاملا دانس بنیان به هموطنان عزیز عرضه می نماید.
همچنین الکتروموتورهای دور بالا نیز از تکنولوژی بسیار بسیار پیشرفته ای برخوردار هستند بطوری که ساخت الکتروموتورهای دور بالا با دور 60000هزار دور بر دقیقه جزو تکنولوژی های رده بالا محسوب می شود.خوشبختانه امروزه شرکت ایمن پردازان رستاک مفتخر است پس از 15 سال تحقیق و توسعه R&Dدر زمینه موتورهای دور بالا ، موتورهایی مطابق با خواست مشتریان تا 157000دور بر دقیقه (که از موتورهای دور بالای سانتریفیوژهای هسته ای نسل جدید بالاتر است) با بهترین کیفیت ،نازلترین قیمت و به همراه گارانتی بصورت دانش بنیان به هموطنان عرضه نماید.
شرکت ایمن پردازان رستاک الکتروموتورهای خود را به مدت یکسال گارانتی رایگان و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان خود عرضه مینماید. پس از ده سال نحوه تعمیر الکتروموتورها را به کارشناسان فنی مشتریان طی دوره های آموزشی رایگان آموزش میدهد.

ادامه مطلب

بیمه، گارانتی و خدمات پس از فروش

کلیه دستگاهای این شرکت همراه با یکسال گارانتی،بیمه حمل و نقل و ده سال خدمات پس از فروش میباشد. همراه با دستگاهای این شرکت دستور العمل ها و راهنمای تولیدات بر اساس استانداردهای زیر ارائه میگردد: ISO 9000, TPM, ISO10015, OHSAS 18000, ISO14000

guarantee
ادامه مطلب

خدمات آزمایشگاهی

کلیه آزمایشات مربوط به تست فیلتر روغن خودرو که توسط پیشزقته ترین دستگاه‌های موجود در خاورمیانه با دقت بالا که مورد تایید اداره استاندارد می باشد انجام می گیرد

laboratory_equipment_consutling-bkg
ادامه مطلب

 

Recent Comments by admin